Erkek Saç Modelleri 2021

Erkek Saç Modelleri

Bayanlar gibi erkekler de saç kesimlerine yılın erkek saç modellerini göz önüne alarak karar vermekteler. Birçok erkek, saç modeline karar verirken ünlü erkeklerin saç stillerinden etkilenmektedirler. 2021 yılı saç modasında erkekler için de her saç tipine uygun farklı modeller mevcut. Bu yılın favori erkek saç stili ise; daha erkeksi duran çarpıcı saç kesimleridir.

Günümüzde erkekler saçlarını eşit boyda kestirmek yerine çeşitli bakımlar yaptırmakta ve saçlarını boyatmaktan çekinmemektedirler. Yeni bir saç modeli arayışında olan beylerin öncelikle yüz hatlarına uygun saç kesimlerine yönelmelerini öneririz.

İnce yüz halarına sahip erkekler ile tam tersi dolgun yüz hatlarına sahip erkeklere aynı saç modelleri yakışmaz. Bu konuda seçeceğiniz berber de çok önemlidir. Erkek saç modasını takip eden profesyonel bir berbere giderek, size en çok yakışacak saç stiline birlikte karar verebilirsiniz.

2021 yılında trend olacak erkek saç modelleri; Elvis Presley tarzı olan, yanlar daha kısa ve üstler uzun, arkaya doğru taranmış çekici modellerdir. Ön kısmı dalgalı şekillendirilen modeller de bu yıl ilgi görecek. Yine dalgalı saç modellerinde de Elvis Presley stilini kullanabilirsiniz.

Dalgalı saç modelinde, saçları yana ayırarak dalgaları belirgin hale getirebilirsiniz. Kısa saç kesimleri, bu yıl da erkek saç modasında yer alıyor. Kullanımı çok rahat olan kısa saçlar ve 3 numara saç kesimi, yuvarla yüz hattına sahip erkeklere yakışan modellerdir.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status