En Romantik Balayı Şehirleri

Evlilik hazırlıkları ve düğün telaşı derken gelin ve damat oldukça stresli bir döneme girer. Düğün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen çiftler, en romantik balayı şehirlerinden birini tercih ederek, çok değerli anılara sahip olabilirler. Düğün tarihi belli olan çiftler, balayını nerede geçireceklerine karar veremiyorlarsa, tavsiyemiz romantizmin başkenti olan şehirleri tercih etmeleridir.

En Romantik Balayı Şehirleri

Aşk ve romantizmi çağrıştıran doğası, manzarası, mimarisi ve sokakları ile balayındaki çiftlere unutulmaz anılar yaşatan şehirler, her yıl binlerce yeni evli çifti ağırlamaktadır. İşte, balayında gidilmesi gereken çok özel ve romantik şehirler…

Paris

Aşkın başkenti olan Paris’te, unutulmaz bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Paris’in eşsiz güzelliğinde yeni evli çiftler, akıllarından hiç çıkaramayacakları bir balayı geçirebilirler.

Roma

Aşkın sembolü haline gelen ve yıl içinde binlerce yeni evli turistin ziyaret ettiği Roma’nın tarihi dokusu sizi kendine hayran bırakacak. Roma sokaklarında dolaşarak ve farklı lezzetler tadarak, balayınızı keyif dolu geçirebilirsiniz. Roma çok popüler olsa da İtalya’nın diğer şehirleri de balayı çiftlerinin uğrak merkezleridir. Bunlara Venedik, Milano, Napoli, Floransa’yı örnek verebiliriz.

Santorini

Mükemmel bir balayı için paha biçilemez güzellikteki bir turizm merkezidir. Gemi turlarına katılarak diğer Yunan adaları ile birlikte Santorinia dasını da gezebilrisiniz. Eğer bütçeniz daha fazla ise daha uzun süreli bir tatil planı da yaparak beyaz Yunan evleri ve muhteşem doğası ile Santori’nin keyfini çıkarabilirsiniz.

Monte Carlo

Lüks ve ihtişamlı mimarisi ile dikkat çeken Monte Carlo, balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği yurt dışı seçenekleri arasındadır. Lüks bir tatil yapabilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Prag

Balayı denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Prag, kültürel yapısı ve eğlence merkezleri ile balayı çiftlerini etkisi altında bırakmaktadır. Son yıllarda trend haline gelmiştir.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status