En Güzel Farklı Evlenme Teklifleri hayır diyemeyecek

Her kadın için hayatının en özel ve en önemli günlerinin başında gelir evlilik teklifi aldığı gün. Bu yüzden erkeklere düşen evlilik teklifi konusunda oldukça titiz davranmak ve karşısındakini şaşırtacak hayatı boyunca unutamayacağı bir evlilik teklifini yapmaktır.

İşte sizlere ilginç evlilik tekliflerinden birkaç örnek. Bunlardan birini uygulayabilirsiniz ya da bu tekliflerden yola çıkarak siz de ilginç ve güzel bir evlilik teklifi hazırlayabilirsiniz.

Sporcu bir sevgiliye sahipseniz, örneğin bir kaya tırmanışı sırasında tam zirveye ulaştığınız anda ona evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Sevgilinize aşkınızı bir video çekerek ilan edebilirsiniz. Bu videoyu özellikle sosyal paylaşım ağlarında paylaşıp popüler olmasını sağlarsanız emin olun sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Bir uçak yolculuğu sırasında sevgilinize sizin ağzınızdan yazılmış sözlerin uçağın kaptan pilotu tarafından okunduğunu düşünsenize… Boğazın üzerinden geçerken evlilik teklifinizin tüm yolcuların duyacağı şekilde kaptan pilotun anons ettiğini bir düşünün.

Sevgiliniz işten eve doğru gelirken ‘’Benimle evlenir misin?’’ yazılı bir tabelayla karşılaşsa hoş olmaz mı?

Kocaman bir sinema salonunda sevgilinizle film izlerken bir anda ekranda ‘’Ayşe, benimle evlenir misin?’’ yazısı çıktığında yüzündeki tepkiyi hayal edebiliyor musunuz?

Yıl başında sevgilinize hediye almak yerine hediye teklif ettiğinizi bir düşünsenize. Bu teklifi emin olun ömrünün sonuna kadar unutmayacaktır.

Aşkınızı ve evlilik teklifinizi sık sık dinlediğiniz bir radyodan anons ettirmek de oldukça ilginç ve sıra dışı olacaktır.

Bir basketbol maçı karşılaşmasında verilen bir mola sırasında bütün stadın ortasında ona evlilik teklif etmek nasıl bir fikir?

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status