Düğün ve Nişan Takı Setleri Modası 2021

Son yıllarda takı sektöründe yaşanan önemli gelişmeler ile beraber, her düğün sezonu öncesinde birbirinden özel ve farklı düğün ve nişan takı setleri gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Her yıl çok daha özel modellerin vitrinleri süslediği bu özel takı setleri, düğün günü gelinlerin daha ışıltılı ve göz kamaştırıcı görünmesini sağlayan ihtişamlı takılar olarak, evliliklerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

Nişan töreni ve düğün merasimi öncesinde erkek ve kız tarafı ile beraber çıkılan takı alışverişlerinde; gelinlerin kendi zevklerini yansıtan takı setlerini seçmesi günümüzde çok daha kolay bir hal almıştır. Öyle ki, 2021 yılı düğün ve nişan takı setlerinde her markanın yeni kreasyonlarını tanıtması ile beraber zengin bir çeşitlilik ve model yelpazesi vitrinlerde sergilenmeye başladı.

Düğün ve nişan takı setlerinde beyaz altın ve sarı altın seçenekler mevcuttur. Bunlar arasında öne çıkan tasarımlar ise; bombeli ve renkli taşlı gerdanlıklar, zirkon taşlı ve özel mücevherler ile süslü setler oluyor.

2021’in trendi düğün ve nişan takı setleri, hiç şüphesiz su yolu beyaz ve sarı altın setler oluyor. 3lü mini takı setlerinde de gelin adaylarını bekleyen çok şık süslemeler, modern dokunuşlar ve özgün tasarımlar mevcuttur.

Ayrıca Bakınız: Gelin Saçı Modası

Sade bir düğün veya nişan takı seti isteyen gelin adaylarına su yolu setlerini öneriyoruz. Bu setlerin her bir parçasını düğün sonrasında ayrı ayrı da kullanabilir ve farklı takılarınız ile kombin yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status