Dantelli Balık Etek Gelinlik Modelleri 2021

Düğün sezonunun açılması ile beraber, moda evleri de yeni gelinlik tasarımlarını görücüye çıkarmaya başladılar. Sonbahar gelinleri ve Temmuz, Ağustos aylarında evlenecek gelin adaylarını 2021 yılında çok şık ve ihtişamlı gelinlik modelleri beklemektedir. Bu gelinliklerden biri de dantelli balık etek gelinlik modelleri oluyor.

Dantelli gelinlik modelleri, farlı tasarımlar ile her zevke hitap eden gelinlikler olarak zengin bir model yelpazesi ile gelinlerin beğenisine sunulmaktadır. Geçtiğimiz yıllardan beri trend olan balık etek gelinlikler ise; daha zarif ve klasik bir gelinlik arayışında olan gelinlerin yeni tercihleri arasındadır.

Balık etek gelinliklerde dantel işlemelerine sıkça yer verilmektedir. Özellikle dekolte ve sırt kısmında kullanılan Fransız dantelli işlemeler, bu gelinlikler ile gelinlerin düğün günü çok daha gösterişli ve şık olmalarını sağlıyor.

Gelinlere romantik bir hava katan dantelli balık etek gelinlik modelleri, gelinlerin adeta deniz kızı edası ile düğünde tüm beğeni dolu bakışlarını toplamalarını sağlayacak özel tasarımlardır. Bu gelinlikler daha çok uzun boylu gelin adaylarına tavsiye ettiğimiz modellerdir.

Ayrıca Bakınız: Kabarık Gelinlikler 2021

Kısa gelin adaylarını balık etek gelinlikler daha da kısa gösterebilir. Yine,  drape detayı ile bu gelinlikler gelinlerin basen ve kalça bölgesindeki fazlalıklarını gizleyerek, daha formda ve düz hatlara sahip olmalarını sağlıyor.

Işıltılı işlemeler, pullar, güpürler ve dantel süslemeler ile renklendirilen bu gelinliklerde, sırt dekoltesi de ayrı bir şıklık katmaktadır. Yine straplez dantelli balık etek gelinlikler gelinlere önerdiğimiz modeller arasındadır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status