Çi’Küfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çi’Küfte markası 2014 yılında Gebze’de kurulmuş olup, Anadolu’nun eşsiz lezzetini tüm sofralara taşımayı hedeflemektedir. İlk olarak 14 metrekarelik bir mutfakta çiğ köfte üretimi yapmaya başlayan firma, beğeni ve taleplerin ardından kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Şu anki hedefi sektörün önde gelen firmaları arasında adını duyurmak olan Çi’Küfte, bunun için bayiler vermeye başlamıştır. Etsiz çiğ köftenin özellikle son yıllarda çokça tüketilen bir gıda haline gelmesi ile birlikte, ülkenin geleneksel lezzetini kendi özel baharat karışımları ile harmanlayan marka, franchise altyapısı ile herkesi bu aileye bekliyor.

Ülkemizin en özel lezzetini sofralara taşımaktan gurur duyan Çi’Küfte, üretim öncesi tüm malzemeleri özenle seçmekte ve tedarik etmektedir. Esmer bulguru Adıyaman’dan, siyah isotu Urfa’dan, cevizi Maraş’tan, salça ve baharatları Antep’ten tedarik eden firma, ülkemizin en sevilen lezzetini daha özel hale getirmektedir.

Sağlıklı ve lezzetli etsiz çiğ köfte üretimi yapan marka, metabolizma hızını olumlu yönde etkileyen bu yiyeceği herkesin tatması için bayilik başvurusu yapan yatırımcıları her yönde desteklemektedir. Tüketici sağlığına verdiği önemi her seferinde vurgulayan ve baharat seçiminde bilhassa metabolizmayı harekete geçiren baharatları tercih eden marka, diyet yapanlar için de kendi çiğ köftesini önermektedir.

Çi’Küfte bayilik vermeye başladığı şu günlerde herkesi kendi samimi ve tecrübeli bayilik ağına davet etmektedir. Tüm şubelerinde Anadolu’nun misafirliğini yansıtan marka, bayileri ile birlikte dayanışma içerisinde yol kat etmeyi amaçlıyor. Öncelikle ülkemizde tanınır bir lezzet olmak isteyen Çi’Küfte, ardından global bir marka olmayı hedeflemektedir.

Kaliteli olduğu kadar ekonomik olması yönüyle de tercih edilen bu lezzet, her kesime hitap ettiği için sizler de Çi’Küfte bayiliği alabilir ve kendi işinizin başına geçebilirsiniz.

Çi’Küfte Bayilik Şartları

Franchise süreç yönetiminde yeni işletme sahiplerine gereken tüm desteği ve eğitimi sağlayan Çi’Küfte markası, bunun yanı sıra bazı stratejik yönlendirmeleri ile de bayilerinin satışlarından yüksek kar elde etmesini amaçlamaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını ve firmanın girişimcilere sağladığı olanakları okuduktan sonra sizler de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bayiliğin açılacağı dükkan için doğru lokasyonun seçimi çok önemlidir. Bunun için de marka işletme sahibine dükkan seçiminde gerekli tüm desteği sağlar.
  • Dükkanın mimari tasarımı için firma altyapısında çalışan önemli isimler, kendi deneyimlerini işletme sahipleri ile paylaşırlar. Tanıtım ajansları marka bilinirliği için deneyimlerini aktarırlar.
  • İşletme sahibi ve personel, bayilik açılışı öncesinde oryantasyona girerek eğitimden geçer.
  • Tüm şubelere düzenli denetim uygulanarak kalite ve hijyen kontrolü sağlanır.
  • Firma, düzenlendiği tanıtımlar ve kampanyalar ile bayilerini desteklemeye devam eder.
  • Doğru lokasyonda dükkan seçimi yapıldıktan sonra firma onay verir ve karşılıklı franchise sözleşmesi imzalanarak kuruluma başlanır.
  • Bayilik kurulumu firma kurumsal kimliğini yansıtmalıdır.
  • Açılış günü kampanyası firma tarafından yönlendirilir ve o güne özel olarak bedelsiz çiğ köfte gönderilir.

Çi’Küfte iletişim bilgileri:

Tel: 444 6 105

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status