Çiğköftemiss Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğköftemiss, halkın sevdiği yöresel lezzeti kendi kalite anlayışı ile buluşturmakta olup, tüm şubelerinde müşterilerine en üstün hizmeti vermektedir. Sektörde yer aldığı ilk günden itibaren deneyim ve tecrübelerini birleştirerek çiğ köfte üretimi ile kısa sürede başarılarını arttıran firma, şu an sayısız bayi ağına ulaşmış olup, sizleri de franchising ailesine beklemektedir.

Başarılarını sürekli kılmayı amaç edinen Çiğköftemiss, en lezzetli etsiz çiğköfteyi sunmak için tüm ülke genelinde şubelere ulaşmayı hedefliyor. Franchise bayilik kampanyaları ile yatırımcıları bu sektöre teşvik eden firma, kurumsal ve yenilikçi yapısı ile büyük hedefler benimsemiş olup, şu an geldiği noktada müşterilerinden güzel geri dönüşler almaktadır. Müşteri portföyünü her geçen gün genişleten ve azimli bir şekilde çalışan Çiğköftemiss, aynı zamanda kalite anlayışını da en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Çiğ köfte üretim aşamasından, paketlenme, sevkiyat ve sunum aşamasına kadar büyük bir titizlik gösteren ve bu lezzeti herkese ulaştırmak isteyen markanın nezih şubelerinin hepsinde aynı kalitede çiğköfte servisi yapılmaktadır.

Çiğköftemiss vizyonu:

Etsiz çiğköfte sektöründe ülkemizde tanınır hale gelen marka, kendi ürettiği çiğköfteyi ulusal alanda da tanıtmayı vizyon edinmiştir.

Çiğköftemiss misyonu:

Firmanın önceliği müşterilerinin ve iş ortaklarının talep ve beklentilerini karşılamak, uygun fiyat ve kalite ile karşılık vermek, satış sonrası da destek sağlamaktır.

Çiğköftemiss bayilik hizmeti ile tüm illere bayilik dağıtmaktadır.  Her daim müşteri odaklı çalışan ve her türlü sorun karşısında profesyonel çözümler üreterek çalışmalarına hız kesmeden devam eden firma, gelişime açık bir vizyona sahiptir. Kaliteli hammadde alımı yapan ve hijyenik koşullarda üretim gerçekleştirerek 7 kat bariyerli vakumlu ambalajlarda şubelere etsiz çiğköfteleri ileten firma, günlük üretim yapmaktadır. El değmeden çiğköfte üretimi gerçekleştiren markanın üretim alanları Bakanlık onaylıdır. 

Çiğköftemiss bayilik paketleri:

Tüm Türkiye’ye bayilik veren Çiğköftemiss, 3 farklı bayilik paketi ile her bütçeden yatırımcıya hitap ediyor. Sizler de aşağıda yer alan bayilik paketleri arasından tercihinizi yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve çok kısa süre içerisinde kendi işinizin başına geçebilirsiniz.

1.Eko Paket: Bu ekonomik bayilik paketinin bedeli 2.500 TL’dir. Çiğ köfte ve çalışma tezgahının yanı sıra masa, sandalye, pano, çiğköfte tepsisi ve ambalaj malzemeleri de mevcuttur. Açılış gününe özel olarak 25 kilo çiğ köfte hediye edilmektedir.

2.Süper Paket: Bu bayilik paketi için sizden talep edilen yatırım bedeli 3.600 TL’dir. Ekonomik pakete ek olarak;  tabela, cam görselleri ve streç dahildir. Açılış hediyesi 100 kilogram çiğ köftedir. 

3.Büyük Paket: Bu paketin toplam bedeli 4.900 TL olarak belirlenmiştir. Dükkan içi birçok kurulum malzemesi mevcuttur. Açılış günü için işletmeciye 200 kilo çiğ köfte hediye edilmektedir.

Çiğköftemiss Bayilik Şartları

Çiğköftemiss bayiliği almak isteyen yatırımcılara çok fazla prosedür sunmamaktadır. Aynı zamanda kolay şube kurulumu imkanı ile kısa sürede kendi işinizin patronu olabilir ve yatırımınızın karşılığını alabilirsiniz. Yeni girişimciler için seçtikleri paket dahilinde şubeleri birkaç günde kurulmaktadır.

Hızlı bir hizmeti ağı bulunan Çiğköftemiss’in yeni girişimcilerden beklediği başlıca bayilik şartları şunlardır:

  • Dükkan tercihi yaya ve araç trafiği bulunan, işlek bir yerde olursa, işletmecinin kar marjı da daha yüksek olacaktır.
  • Dükkanın genişliği en az 15 metrekare olması önerilmektedir.
  • Dükkanda toplam 2 personel çalışması yeterlidir.
  • Satış için ihtiyaç duyulacak bütün malzemeler tedarik edilmektedir.
  • Çiğköftemiss konseptine uygun olarak dükkan dekorasyonu yapılmaktadır.
  • Bayilik anlaşması sağlandıktan sonra karşılıklı franchise sözleşmesi imzalanmaktadır.

Çiğköftemiss iletişim bilgileri:

Adres: Alemdağ Cad. Güler Sok. Güler İşhanı No:2/45 Ümraniye/İSTANBUL

Tel: (0216) 327 96 65

Fax: (0216) 391 99 38

E-posta: bilgi@cigkoftemiss.com

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri ile firmaya soru ve görüşlerinizi yöneltebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın resmi web sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu da detaylı olarak doldurarak gönderdiğiniz takdirde bayilik başvurunuzu yapmış olursunuz ve firma yetkilileri sizler ile en kısa sürede irtibata geçerler.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status