Çiğköftem Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğköftem; Türkiye’nin en büyük kurumsal fast food zincirlerinden biri olarak bilinmektedir ve 1993 yılında kurulan marka, çiğköfte sektöründe yenilikçi bir anlayış benimsemiştir. Globlend bünyesinde faaliyet göstermeye devam eden firma, ülkemizin binlerce yıllık geleneksel lezzetini hem yurt için de hem de yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeyi ilke edinmiştir. Sürekli artan bayi sayısı ile marka bilinirliliğini de arttıran firma, ülkemizde ve yurtdışında çok sayıda bayilere, şube ve satış noktalarına sahiptir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile dünya genelinde tanınan bir çiğköfte markası olmayı hedefleyen Çiğköftem, franchising hizmeti ile sürekli büyüyen ve tanınan bir marka haline gelmiştir.

Ülkemizin her noktasına geleneksel çiğ köfte lezzetimizi ulaştırmayı hedefleyen ve franchising kampanyaları ile yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlayan Çiğköftem, ürünlerini en doğal haliyle müşteri beğenisine sunmaktadır. Yüzde yüz doğal malzemeler kullanılarak üretmiş olduğu çiğköfte ve soslar, güler yüzlü ve samimi personelleri ile servis edilmektedir.

Çiğköfte üretimi kadar sunumuna da büyük önem veren Çiğköftem markası, bayileri ile birlikte kazanmayı amaçlamaktadır ve bayilerini sürekli desteklemektedir. Dayanışma ve yardımlaşma içerisinde bir franchising ağı kuran firma, ülkemizin yanı sıra yurtdışında da en çok mağazası bulunan fast food restoranlar zinciri markası olmuştur. Tüketicinin beğenisini kazanan ürünleri ile uygun fiyata kaliteli ve sağlıklı hizmet anlayışını benimseyen marka, ticari alanda birçok avantaja sahiptir.

Çiğköftem bayilik fırsatlarından yararlanmak isteyen girişimciler, marka kimliği altında açmış oldukları yeni etsiz çiğköfte bayileri ile kazanmaya hemen başlayabilirler. Yeni girişimciler için birçok avantaj sunan ve bayilik açılışı sonrasında da işletme sahibine ihtiyaç duyulduğu zaman destek sağlayan Çiğköftem, bu sayede bayileri ile birlikte verimli bir çalışma sürdürmektedir.

Çiğköftem Bayilik Şartları

Yurtiçi ve yurtdışında aktif olarak hizmet veren ve gıda sektöründe önemli bir konuma sahip olan Çiğköftem,  yeni girişimcileri bayilik ağına beklemektedir. Ülkemizdeki tüm illerden ve yurtdışından gelen bayilik başvurularını değerlendiren firma, kalite şartlarına sahip olan işletmeciler ile birlikte iş ortaklığı yapmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra sizler de bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Yüksek kazanç hedefleyen, çalışkan ve girişken işletme sahipleri aranmaktadır.
  • Bayilere sürekli eğitim desteği sağlanmaktadır ve ihtiyaç olduğunda gerekli teknik destek de verilmektedir.
  • Marka konseptine uygun dükkan iç ve dış dekorasyonu yapılmalıdır. Dileyen işletmeciler anahtar teslim bayilik avantajından yararlanabilirler.
  • Bayilerin daha çok kar elde edebilmesi amacıyla cadde üzerinde, yaya trafiği yoğun bölgelerde dükkan seçilmesi oldukça önemlidir.
  • Açılış günü kampanyası firma yetkilileri tarafından hazırlanmaktadır.

Çiğköftem bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi web sitesi üzerinden edinebilirsiniz.

Çiğköftem iletişim bilgileri:

Adres: Yakuplu Merkez Mahallesi 46.Sokak No:1 34524 Beylikdüzü/İstanbul

Tel:  +90 212 444 21 26

Fax:  +90 212 550 21 11

E-posta: info@cigkoftem.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status