Çiğköfteci Bilal Usta Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğköfteci Bilal Usta; ülkemizin her bölgesinde hizmet vermektedir ve etsiz çiğ köfte sektörünün güvenilir markalarından biridir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri güven ve takdirini kazanan marka, ilk şubesinin ardından franchising sistemi kurmuş olup, daha fazla şube sayısına ulaşmıştır. Kendini her zaman yenileyen ve bu sektöre katkı yapan firma, bayilerinin her birinde aynı kalite standartlarında ve aynı lezzette ürünleri müşteri damak zevkine sunmaktadır.

Etsiz çiğköfte üretimi yaparak bayilerine dağıtan ve taze günlük etsiz çiğköftesi ile müşteri sağlığını koruyan Çiğköfteci Bilal Usta, güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Kalite anlayışı müşteri memnuniyeti ve sağlığı ile doğru orantılı olan firma, tüm hammadde seçiminde yüzde 100 doğal ve katkısız ürünleri tercih etmektedir. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturan Çiğköfteci Bilal Usta, bayilerindeki güler yüzlü personeli ile servis yapmakta ve tüm çiğköfte severlerin gönlünü kazanmaktadır.

Müşteri portföyünü sürekli arttıran markanın nezih şubelerinden memnun ayrılan müşterileri ile yeni açılan bayilerin de müşteri portföyü sürekli artmaktadır. Hijyenik üretim ve satış ortamları ile kendini kanıtlayan Bilal Usta Çiğköfte, kaliteye özlem duyan herkesi şubelerine beklemektedir.

Çiğköfteci Bilal Usta bayilik fırsatı ile tüm Türkiye genelinde şubeler açmaya devam ediyor. Her bütçeden yatırımcıya hitap eden bayilik avantajları ile herkesin kendi işinin başına geçmesinde aracı olan ve bayilerine destek veren firma, gelen bayilik taleplerini en iyi şekilde değerlendirmektedir ve hızlı geri dönüş yapmaktadır. Sizler de kısa sürede kendi çiğköfte dükkanınızı açmak istiyorsanız, bu aileye dahil olabilirsiniz.

Çiğköfteci Bilal Usta Bayilik Şartları

Ülke geneline bayilikler vermeye devam eden ve hızla büyüyen Çiğköfteci Bilal Usta’nın franchising fırsatlarından yararlanmak isteyen yatırımcıları çeşitli olanaklar beklemektedir. Çiğköfte şubesi kurulum aşamasından personel eğitimine kadar birçok konuda destek olan firmanın bayilik şartları aşağıda yer almaktadır.

  • Dükkan seçiminde lokasyon önemli olmaktadır. Bunun için de dükkan seçimi özenle yapılmalıdır.
  • Dükkan iç dekorasyonu ve kurulumu firma yetkilileri kontrolünde gerçekleşmektedir ve firma kimliğini yansıtmalıdır.
  • Bayilerde aynı lezzet standartlarında çiğ köfte satışı yapılmaktadır. Sadece firma ürünlerinin satışı olmaktadır.
  • Açılış kampanyası firma yetkilileri tarafından düzenlenmektedir.
  • Çiğköfteci Bilal Usta bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından inceleyebilirsiniz.

Çiğköfteci Bilal Usta iletişim bilgileri:

Adres: İnönü Mah. 7012 Sk. No: 2 Akyazı/Sakarya

Tel:  0 264 400 13 13 

Tel 2: +90 0545 400 90 90 

E-posta: bilgi@cigkoftecibilalusta.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status