Çiğköfte Dünyası Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğköfte Dünyası; Adana’da faaliyete başlamış olup, kısa süre içerisinde kendini sevdirmiştir. Etsiz çiğ köfte sektörünün tescilli markası, yan ürünleri ve bayileri ile birlikte büyüme odaklı bir yol izliyor. Kendi vizyonu çerçevesinde kalitesini her geçen gün artıran ve potansiyel müşteri sayısını genişleten firma, Adana’nın yanı sıra bayiliği olan diğer illerde de sevilen bir çiğ köfte markası olmayı başarmıştır. Firmanın kendi bünyesinde üretimini gerçekleştirdiği etsiz çiğ köfte ve soslar, %100 sağlıklı ve hijyeniktir.

Tamamen yerli malzemeden, el değemeden çiğ köfte üretimi yapan ve kullandığı ürünleri sağlıklı koşullarda muhafaza eden Çiğköfte Dünyası, herkesin güvenle tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Ürünleri koruyucu madde içermemektedir ve Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirilmektedir. Bayilerine günlük olarak taze %100 etsiz çiğ köfte sevkiyatı yapan firmanın ürünleri sürekli denetimden geçmektedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek, yeniliklere açık olan; pazarlama ve sevkiyat sistemini sağlam zeminler üzerine kuran firma, sürekliliği sağlamıştır.

Misyonu, çiğ köfte severlere en kaliteli ve lezzetli çiğ köfteyi tattırmak olan firma, bu yönde olumlu geri dönüşler almaktadır. Amacı ise, bu yöresel lezzeti dünya geneline tanıtmak ve en iyi şekilde temsil etmektir. Mevcut kurumsal kimliği ile hazır gıda sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen firma, iş hacmini her geçen gün büyütmekte olup, müşterilerin olumlu geri dönüşleri neticesinde yeni bayilerle daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

Çiğköfte Dünyası bayiliği ile sizler de kendi işinizin başına geçebilir, düşük maliyet ile yüksek karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Firma, hem yurt içi hem de yurt dışından gelen franchising taleplerini değerlendirmektedir. Üstelik franchising bedeli talep edilmemektedir. Her bütçeden yatırımcıya hitap eden Çiğköfte Dünyası ailesine sizler de katılabilirsiniz.

Çiğköfte Dünyası Bayilik Şartları

Etsiz çiğ köfte sektörüne giriş yapmak ve bayilik alarak kendi işinin patronu olmak isteyen tüm yatırımcılar, Çiğköfte Dünyası markasının avantajlı bayilik kurulum paketlerinden yararlanabilirler. Kısa sürede dükkan açılışı gerçekleştirilmekte olup, firmanın uzman kadrosu işletme sahibine gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Sizler de çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını ve firmanın sağladığı olanakları okuduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Tüm illere, ilçelere, AVM ve kampüslere bayilik verilmektedir.
  • Müşteri potansiyeli yüksek, yaya ve araç yoğunluğu fazla olan bölgelerde dükkan seçimi yapılmalıdır.
  • Dükkan seçildikten sonra, firma yetkilileri tarafından araştırma yapılarak onaylanmaktadır.
  • Bayi konsepti anahtar teslim yapılmaktadır.
  • Yeni yatırımcılardan franchising bedeli alınmamaktadır.
  • Reklam ve cirodan pay gibi ekstra ücret talebi olmamaktadır.
  • Bayi elemanlarına gerekli eğitim sağlanmaktadır.
  • Tüm bayilerde konsept standarttır.
  • Firma, yeni reklam ve promosyonları ile bayilerini desteklemektedir.

Çiğköfte Dünyası iletişim bilgileri:

Adres: Mahfesığmaz, Adnan Kahveci Bulv. No:18/A, 01170 Çukurova/Adana

Tel: 0322 227 65 35

E-posta: info@cigkoftedunyasi.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status