Çiğkeyf Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğkeyf Çiğ Köfte; 1883 yılından beri faaliyet gösteren bir KARDAŞ HAZIR GIDA iştirakidir. Firmanın gıda sektöründeki deneyim, birikim ve tecrübeleri ile birlikte, tescilli markası Çiğkeyf etsiz çiğ köfte sektöründe geleneksel lezzetimizi temsil etmeye başlamıştır. Etsiz çiğ köftenin yanı sıra yan ürünleri ile de müşteri damak zevkine hitap etmeyi başaran firma, ardından franchising sisteminin temellerini atmıştır ve bayi sayısını her geçen gün arttırarak müşteri portföyünü de genişletmektedir.

Karlı ve yüksek kazançlı bir iş arayan yatırımcılara hitap eden Çiğkeyf, bayilik avantajları ile birçok bütçeden yatırımcıyı ailesine bekliyor. Türkiye’nin tüm illerinde bayiler açmayı hedefleyen firma, aynı zamanda geleneksel lezzetimizi ülke sınırları dışında da temsil etmeyi ve sektörde lider konuma yükselmeyi ilke edinmiştir.

Yüksek kar marjlı bayilik sistemine sahip olan firma, bünyesinde ürettiği çiğ köfte ve diğer ürünlerde hijyen ve kalite kurallarından ödün vermemektedir. Aynı zamanda sağlıklı ve katkısız malzemeler kullanmaktadır ve ürünler düzenli olarak kontrol edilmektedir. Avrupa standartlarında üretim yapan firma, bu sayede tüm sofralara en sağlıklı ve lezzetli çiğ köfteyi ulaştırmaktadır.

Çiğkeyf Çiğ Köfte bayilik paketi satın alan yatırımcıların iş yeri kısa süre içerisinde hazır hale getirilmektedir. Ayrıca tüm bayilerin satış performansına göre bazı giderleri Çiğkeyf tarafından karşılanmaktadır. Kira bedeli ve eleman gideri gibi masrafları bayi performansına göre karşılayan firma, bu sayede bayilerine büyük destek vermektedir.

Yine, tüm bayilerden gelen çiğ köfte siparişleri günlük taze olarak gönderilmektedir. Kolay bir bayilik sistemi sunulmaktadır. Ayrıca bayilerdeki elemanların yetiştirilmesinde iş sahibine eğitim desteği sağlanırken, işletmecilere gerekli bilgiler aktarılmaktadır.

Çiğkeyf Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Türkiye geneline bayilik veren Çiğkeyf ile sizler de tüm iller, ilçeler, üniversite kampüsleri ve AVM’lerde kendi çiğköfte stand veya dükkanınızı açabilirsiniz. Yine tüm dünya ülkelerinden gelen bayilik talepleri de değerlendirilmektedir. Bunun için firma tarafından herhangi bir franchising bedeli talep edilmemektedir. Aynı zamanda cirodan pay ve reklam giderleri için de işletmecilerden bir ücret talebi olmamaktadır.

Girişimci ruhlu yatırımcıları bünyesine bekleyen Çiğkeyf’in aradığı bayilik şartları aşağıda yer almaktadır.

  • Yer seçimi öncelikli şartlardan biridir. Seçilen dükkanın işlek caddelerde, yaya ve araç trafiği yoğun olan bölgelerde seçilmesi önem arz etmektedir. Dükkan seçimi tamamlandıktan sonra firma tarafından onaylanmaktadır.
  • İşletmeciler bayi açılışı öncesinde eğitim programına katılmaktadırlar.
  • Bayi sahiplerine gereken tüm reklam desteği ve diğer hizmetler sağlanmaktadır.
  • Yatırım maliyeti bayi büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bayilik ücreti 5000 TL’den başlamaktadır. Bu fiyata bazı demirbaşlar dahildir.
  • Bayi konsepti firma kurumsal kimliğine uygun olarak hazırlanmaktadır.
  • Açılış günü piyasa değeri 2500 TL olan çiğköfte hediye edilmektedir.
  • Çiğkeyf Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından inceleyebilirsiniz.

Çiğkeyf Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Huzur Evleri Mah. 80.Yıl Bulvarı Yıldırım Apt. No:4/A Çukurova-ADANA

Tel: 0532 178 7800

Fax: 0322 255 0111

E-posta: info@cigkeyf.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status