Çiğ Köfteci Sait Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğ Köfteci Sait; ilk şubesini açtığı günden itibaren gıda sektöründe hammadde seçiminden pazarlamaya kadar geniş yelpazede büyük bir titizlilik göstererek çiğ köfte severlerin gönlünde taht kurmuştur. Bu sektöre yapmış olduğu yatırımlar ile birlikte kısa sürede büyüyen ve franchising sistemi ile bayi sayısını her yıl arttıran firma, bu sayede her ilde en lezzetli ve sağlıklı çiğköfteyi sofralara taşımaktadır. Tüketici ve çevre sağlığına hassas davranarak duyarlı bir şekilde faaliyet gösteren marka, üretim aşamasında da tüketici sağlığına ve değerlerine saygı göstererek temel kriter olarak kaliteyi ilke edinmiştir.

Türk halkının dini duyarlılığına uygun etsiz çiğ köfte üretimi yapan ve doğal malzemeler kullanmaya bilhassa dikkat eden Çiğköfteci Sait, uygun fiyat ve kaliteyi ürünleriyle müşteri portföyüne sunmaktadır. Helal gıda sertifikası bulunan firma, tedarik ve üretim aşamasının yanı sıra nakliye ve satış alanında da oldukça hassas ve titiz davranmaktadır. Üretmiş olduğu çiğköfte ve diğer ürünleri bayilerine en sağlıklı şekilde ulaştıran marka, güler yüzlü personelleri ile sunum aşamasında da artı puan almaktadır.

Güvenilir ürün ve hizmet anlayışı ile ülkemizde tüketici beğenisini kazanan firma, geldiği konumu korumaya ve müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün en iyisi olma yönünde yenilikçi bir yol izlemeye devam eden Çiğköfteci Sait, 1.kalite üretim ile zirveye her geçen gün daha da yaklaşıyor.

Çiğ Köfteci Sait bayilik paketleri ile her bütçeden yatırımcıya hitap ediyor ve bayi kârını yüksek tutan franchising sistemi ile tercih ediliyor. Firma, bayilik sisteminden kendi kar marjını yüzde 5 olarak tutarken, bayilerinin yüzde 100 ve üzeri kar sağlamasına yönelik tanıtım faaliyetlerine de devam etmektedir. Ülkemizde saygın bir yer edinen marka, aynı saygınlığı yurtdışında da kazanmayı ve ülke sınırları dışında da geleneksel lezzetimizi temsil etmeyi amaçlamaktadır.

Çiğ Köfteci Sait Bayilik Şartları

Çiğköfte bayiliği almak isteyen yatırımcılar için Çiğköfteci Sait oldukça cazip olanaklar sunmaktadır. Bayilik açılışı öncesinde işletme sahibini birçok konuda yönlendiren ve kısa süre içerisinde bayi kurulumu gerçekleştiren firma, ürün sipariş aşamasında da kolay bir hizmet anlayışına sahiptir.

Sizler de Çiğ Köfteci Sait markası adı altında bayilik açmayı planlıyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını yerine getirdikten sonra başvurunuzu yapabilir ve firmanın fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  • İşletme sahibi dükkan seçimini yaptıktan sonra değerlendirmeye alınmaktadır ve lokasyon uygun ise, tadilat işlemleri bitiminin ardından ürün siparişi verilmektedir.
  • Firma, bayilere göndermiş olduğu ürünleri perakendeye çevirip satışını gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
  • Bayilik açılışı için firma tarafından herhangi bir isim hakkı bedeli, kaparo, teminat ya da ek ücret talep edilmemektedir.

Çiğ Köfteci Sait iletişim bilgileri:

Adres: Malkoçoğlu mah. Eski Edirne Asfaltı No: 889-891 Sultangazi/İstanbul

Tel:  0555 324 84 23

E-posta: info@battalbey.com.tr

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status