Çiğ Köfteci Alim Usta Bayiliği ve Bayilik Şartları

Çiğ Köfteci Alim Usta; gıda sektöründe var olduğu günden beri yapmış olduğu yatırımlar ile kendini sürekli geliştirmektedir. Özellikle çiğ köfte sektörünün gelişmesinde önemli bir payı bulunan firma, bunun yanı sıra müşteri ile iletişimi ve ürün kalitesi ile ülke genelinde kabul gören bir marka olmuştur.

Yenilikçi vizyonu ile sektöre yeni soluk katan marka, franchising sistemi ile artık tüm Türkiye genelinde birçok noktada şube ve bayilere ulaşmayı amaç ediniyor. Bunun için de cazip bayilik paketleri oluşturan firma, müşteri portföyünü sürekli arttırmaktadır.

Adıyaman ilinin meşhur çiğ köftecisi Alim Usta, bu geleneksel lezzetimi herkesin tatması için franchising çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle çiğ köfte üretim aşamasında titiz ve kaliteli bir yönetim anlayışı benimseyen markanın ürünleri düzenli olarak denetimlerden geçmektedir. Yine hammadde temin aşamasında da bilinir ve güvenilir tedarikçiler ile anlaşan marka, katkısız ve doğal malzemeler ile üretim yapmaya devam ediyor.

Üretimin yanı sıra ambalajlama aşamasında da sürekli kendini geliştiren marka, sevkiyatta da güvenilir bir plan izlemektedir ve bayilerine çiğ köfte dağıtımını hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Çiğ Köfteci Alim Usta bayilik olanaklarından faydalanmak isteyen her bütçeden girişimci, kendi olanakları ve sermayeleri dahilinde markanın franchising sistemine dahil olabilirler. Kendi oluşturmuş olduğu müşteri portföyü ile bilinirliliğini arttıran Alim Usta, her daim sektörün öncüsü olmak için bayilerine desteğini esirgememektedir. Şubelerde dürüm ve porsiyon çiğ köfte satışı yapılmaktadır. Yeşillik, lavaş ve acı sos gibi yan ürünler ile sunuma hazır hale getirilmektedir.

Çiğ Köfteci Alim Usta Bayilik Şartları

Bayilere en iyi fiyat garantisi veren Çiğ Köfteci Alim Usta, aynı zaman da en yüksek kar marjı ile yatırımlarınızdan kısa sürede kar elde etmenizi sağlıyor. Tüm Türkiye geneline ücretsiz bayilik vermeye devam eden marka,  bayilerine çiğ köfte sevkiyatı yaparken kargo ücreti de talep etmemektedir. 1 kilo çiğ köfte nakliye ücreti alınmadan 5 TL’ye şubelere ulaştırılmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını ve olanaklarını okuduktan sonra sizler de bayilik başvurunuzu yapabilir ve kısa sürede çiğ köfte satışınıza başlayabilirsiniz.

  • İki farklı çiğ köfte bayilik kurulum paketi mevcuttur. Eko paket ücreti 2900 TL’dir. Büyük paket ücreti ise 4900 TL olarak belirlenmiştir. Bayilik paketlerinde dükkan ekipmanlarının bir kısmı, cam görselleri ve yan ürünler mevcuttur.
  • Bayi kurulum paketlerinden nakliye ücreti talep edilmemektedir.
  • Dükkan seçiminde işletmeci yönlendirilmektedir ve işlek yerlerde dükkan seçiminin yapılması işletmeci avantajına olacaktır.
  • Bayilerde sadece markanın ürünlerinin satışı yapılmalıdır.
  • Dükkan konsepti marka kurumsal kimliğine uygun olmalıdır.
  • Açılış günü için işletme sahibine çiğ köfte hediye edilmektedir.
  • Meşhur Çiğ Köfteci Alim Usta bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Alim Usta iletişim bilgileri:

Tel: 0537 010 38 58

E-posta: bilgi@cigkoftecialim.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status