Cevabi Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Cevabi Çiğköfte; ülkemizde oluşturmuş olduğu çiğ köfte zinciri ile sektörde yaklaşık 5 sene içerisinde önemli bir konuma yükselmiştir. Şu anda 50 şubeye ulaşmayı öncelikli hedefi olarak benimseyen firma, franchising sistemi ile ulusal bir marka olmak adına önemli yatırımlar yapıyor. Ülkemizin en iyi yönetilen çiğ köfte markası olarak büyüme yolunda hızlı bir yol kat eden marka, aynı zamanda ilk uzun vadeli hedefinden sonra Türkiye geneline vereceği bayilikler ile 500 şubeye ulaşmayı amaçlamaktadır.

Tüm şubelerinde modern bir dekorasyon ile müşterilerini karşılayan ve sunumda misafirperverliğini gösteren çiğ köfte zinciri Cevabi markası, bunun yanı sıra hijyene verdiği önem ile de herkesin takdirini kazanıyor. Ülkemiz çiğ köfte severlerine misafirperver bir yaklaşımı felsefe edinen firma, herkesin tercih ettiği bir marka olmak için kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Türkiye genelinde birçok bayiliğe ulaştıktan sonra ülke sınırları dışında da şube açılışları yaparak daha çok noktada çiğ köfte satışı yapmayı vizyon edinen Cevabi, bunun için çeşitli franchising olanakları sunuyor.

Taze ve katkısız ürün tedariki ile çiğ köfte üretimi yapan ve denetimlerini aksatmayan firma, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak için kaliteden ödün vermemektedir. Herkesin tercih ettiği bir marka olmak için konumunu güçlendirmeye devam eden marka, gıda güvenliğini sağladığını aldığı belgelerle de ispatlamaktadır.

Cevabi Çiğköfte bayilik imkanından yararlanmak isteyen yatırımcılar, markanın gıda sektöründeki deneyim ve tecrübelerinden faydalanarak, yatırımlarından pozitif geri dönüş alabilirler. Tüketici şikayetlerinin değerlendirilmesi sürecini şeffaf bir şekilde çözüm odaklı olarak yürüten marka, bünyesindeki mühendisler ile kalite ve hijyen yönetimi ile de tüketici sağlığını koruduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Sürekli iyileştirme ile denetimlerine hız kesmeden devam eden Cevabi, ayrıca çiğ köftelerin bayilere sevkiyat aşamasında da çok titiz olmaktadır. Günlük ve taze çiğ köfte üretimi yapmaktadır.

Cevabi Çiğköfte Bayilik Şartları:

Diğer pek çok çiğ köfte markasının aksine bayilik almak isteyen yatırımcılara çok esnek koşullar sağlayan Cevabi, bu yönüyle tercih edilmektedir. Yine benzersiz fiyat avantajları ile de bayilerin satışlarından yüzde 100 üzeri kar elde etmesini sağlayan marka, aynı zamanda mevcut lokanta, büfe ve otel gibi işletmelere de kendi çiğ köftesinin satışı için esnek olanaklar tanıyor. Tanışma paketi ile sizler de mevcut işletmenizde markanın çiğ köfte ve yan ürünlerinin satışını deneyebilirsiniz. Bunun için gönderilen malzemelerin kargo ücreti şahıslara ait olmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik olanaklarını okuduktan sonra sizler de başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Dükkan yer seçimi tamamen yatırımcıya bırakılmaktadır.
  • Dükkan konseptini işletme sahibi belirleyebilir ya da markanın mevcut çiğ köfte bayiliği dekorasyonu konseptini tercih edebilir.
  • Bayilik için herhangi bir ücret ve bedel talep edilmemektedir.
  • Mevcut bir işletmeniz varsa da ürün temin edebilirsiniz.
  • Sipariş edilecek çiğ köfte miktarında sınırlama yoktur. Yine marul, lavaş ve sos gibi yan ürünlerin siparişinde de bir sınırlama yoktur.
  • Eğer dilerseniz, seçtiğiniz dükkanı marka çok uygun maliyet ile kendi konseptinde hazırlamaktadır ve bu sayede anahtar teslim satışa hazır bir dükkana sahip olabilirsiniz.

Cevabi Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevabi Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Sultan Selim Mh. Boylu Sk. No:6 Kağıthane/İstanbul

Tel: 0530 294 17 07

E-posta: info@cevabicigkofte.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status