By İsot Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

By İsot Çiğköfte; İzmir’de üretim altyapısını kuran bir firmadır. 1978 yılında gıda sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Lavaş ve çeşitleri üretimi yapmaya başlayan firma, ardından üretim kapasitesini arttırarak zaman içerisinde etsiz çiğköfte üretimine geçiş yapmıştır. Bu alanda sektörün en iyisi olma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen marka, doğru hedefler belirleyerek ve müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün kalitesini arttırmıştır. Güvenilir bir marka haline gelen By İsot, günümüzde güçlü bir firma olarak potansiyelini arttırarak 1200m2 kapalı alandaki üretim fabrikasını kurmuş olup, İzmir çevresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Gıda güvenliği ve hijyen konusunda oldukça hassas davranan firma, müşteri sağlığını öncelikli kural olarak benimseyerek sağlıklı hammaddeler tedarik etmektedir. İzmir’de faaliyet gösteren şubelerinde müşteri portföyünü sürekli arttıran ve tanınırlılığı da her geçen gün artan firma, ülkemiz genelinde isim yapmak ve en lezzetli çiğköfteyi sofralara taşımayı ilke edinmiştir. Bunun için de bayilerine gereken tüm desteği sağlamaktadır ve bayileri ile birlikte bir ekip ruhu içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

By İsot Çiğköfte bayilik olanakları ile tüm Türkiye genelinde şubelere ulaşmayı ve yeni yatırımcılara karlı bir işin sahibi olma avantajı sunuyor. Merkez bayisi İzmir’de olan firma, franchising anlaşması imzaladığı bayi işletmecilerine gerektiği her zaman yardım etmekte ve destek olmaktadır. Bayilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdüren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret eden firma, bayilerinin hak ettiği değer ve kaliteyi sağlamaktadır.

Bayilerinin ihtiyaçlarını kapılarına kadar götüren ve bu sayede bayilerinin mağdur kalmasının önüne geçen firma, hizmet politikası ile bir fark oluşturmaktadır. Satış ve pazarlama alanındaki deneyim ve tecrübelerini bayilerine de aktaran firma, çağın gerekliliklerini takip etmekte ve yenilikleri takip ederek sektörde sürekli ileriye dönük bir politika izlemektedir.

By İsot Çiğköfte Bayilik Şartları:

Kurumsal bir firma olarak müşterilerine sağlıklı, besleyici ve lezzetli etsiz çiğköfte ve lavaş sunan By İsot markası, üretim ve dağıtım faaliyetlerini disiplin çerçevesinde yürütmektedir. Büyük, orta ve küçük dükkan konseptlerine göre bayilik maliyeti değişiklik göstermektedir. Alışveriş merkezlerinde stand açarak da By İsot ailesine katılabilirsiniz.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını inceledikten sonra bayilik başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Firma ardından sizlerle iletişime geçecektir.

  • Dükkan seçimi tamamlandıktan sonra, dükkan genişliğine göre bayilik maliyeti belirli olmaktadır.
  • Dükkan içi kurulum ve diğer ekipmanlar için firma işletme sahiplerini yönlendirmektedir.
  • Firmanın kurumsal kimliğine uygun yapıda iç dekorasyon olması zorunludur. Bunun için firmanın web sitesinde yer alan örnek bayilik konseptlerine göz gezdirebilirsiniz.
  • Bayi siparişleri ve diğer ihtiyaçları kapısına kadar gönderilmektedir. Sevkiyat aşaması sorunsuz gerçekleşmektedir.
  • Tüm Türkiye genelinden gelen bayilik başvuruları değerlendirilmektedir.
  • By İsot Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

By İsot Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Buca Organize Sanayi 2.Bölge 3/20 sok. No: 19 Buca/İZMİR

Tel: 0 555 455 71 75

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status