Arsamiea Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Arsamiea Çiğ Köfte; Türkiye genelinde şubeleri bulunan ve etsiz çiğ köfte sektöründe geliştirdiği fikirler ile yenilikçi bir vizyon izleyen firmadır. İlk olarak 1990 yılında bu sektöre adım atan firma, ardından tüketicilerin güvenini ve takdirini kazanarak, şube sayısını arttırmaya başlamıştır. Yeni şubelerinde de aynı lezzet standartlarında ürünlerini çiğ köfte severlerin damak zevkine sunan firma, şu anda 400’ü aşkın şube sayısına ulaşmıştır. 70 çalışanı mevcut olan firmanın misyonu ise, 2017 yılı sonuna kadar 1000 şube sayısına ulaşmaktır. Bunun için de franchising kampanyaları düzenlemekte, bayilik altyapısını her geçen gün güçlendirmektedir.

En lezzetli çiğ köfteyi müşterilerin beğenisine sunmayı amaç edinen ve bu yolda başarı yakalayan Arsamiea, çiğ köfte sektöründe lider konuma yükselmeyi vizyon edinmiştir. Şu ana kadarki hedeflerine ulaşan firma, kendine sürekli yeni hedefler belirlemektedir. Öncelikli olarak Türkiye’nin her bölgesinde şubelere sahip olmak isteyen firma, büyük bir tutku ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Altın marka ticaret ödülü” alan marka, son bir yılın en çok sevilen ve tercih edilen çiğ köfte firması olmuştur. Ham madde tedariğini ülkemizin en kaliteli tedarikçilerden satın alan ve üretim tesislerinde hijyen kurallarına uygun, denetimli etsiz çiğ köfte üretimi yapan firmanın lavaş, nar ekşisi ve acı sos gibi ürünleri de oldukça beğenilmektedir. Ayrıca şubelerinde içli köfte satışı da yapan Arsamiea, geleneksel lezzetlerimizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır.

Arsamiea Çiğ Köfte bayilik vermeye devam ediyor. Şu anda ücretsiz bayilik hizmeti ile yatırımcılardan herhangi bir franchising bedeli talep etmeyen firma, kendi işinin sahibi olmak ve kısa sürede bu işten para kazanmak isteyen herkesi ailesine bekliyor. Büyüme odaklı çalışan firmanın bayilik şartları da esnektir ve her bütçeden yatırımcıya hitap etmektedir. Sizler de Arsamiea markası güvencesi altında bir şube açarak, yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Şartları:

Karlı bir yatırım yapmak ve kendi işinin patronu olmak isteyen tüm girişimciler, Arsamiea markasının bayilik avantajlarından yararlanabilirler. 2017 yılı sonuna kadar bayilik başvurularını kabul etmeye devam edecek olan firma, her aşamada işletme sahiplerinin yanında olmaktadır ve gerekli desteği sağlamaktadır.

Firmanın yeni bayi sahiplerinden talep ettiği bayilik koşulları ve sağladığı olanaklar aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

  • Dükkan seçimi için markanın franchise ekibi gerekli bölge analizini yapmaktadır. Dükkanın işlek bir lokasyonda olması önemlidir.
  • Firma yetkilileri tarafından bayi açılışı öncesi gerekli eğitim ve danışmanlık desteği verilmektedir.
  • Bayilerin mimari tasarımı marka kurumsal kimliğine uygun olmalıdır ve bu süreç franchise ekibi tarafından yönetilmektedir.
  • Tüm bayiler Arsamiea standartlarını sağlamalıdır.
  • Açılış kampanyası firma tarafından yönlendirilmektedir.
  • Franchise bedeli alınmamaktadır.
  • Arsamiea Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiye için tıklayınız.

Arsamiea Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Uğurmumcu Mah. 2271. Sok. No:12/A Sultangazi/İSTANBUL

Tel: 0212 476 04 02 – 03

Fax: 212 476 04 03

E-posta: info@arsamiea.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status