Anadolu Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Anadolu Çiğköfte; 2004 yılında açmış olduğu ilk etsiz çiğ köfte şubesinin ardından kurmuş olduğu franchising altyapısı ile şube sayılarını arttırmaya başlamıştır. İstanbul Güngören’de merkez şubesi bulunan firma, şu anda 15’i aşkın bayisi ile faaliyet göstermektedir. Her daim müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri sağlığını önemseyen firma, daha çok bayi sayısına ulaşmayı ve ülke genelinde tüm çiğköfte severler ile buluşmayı hedeflemektedir. Anadolu’nun geleneksel lezzetini kendi özel baharat karışımları ile harmanlayan firma, üretim aşaması için gerekli tüm izin ve belgeleri elinde bulundurmaktadır.

El değmeden etsiz çiğköfte üretimi yapan ve bayilerine taze olarak dağıtımını gerçekleştiren Anadolu Çiğköfte markası, bu lezzetini tüm dünyaya tanıtmayı amaçlıyor. Salça, bulgur ve baharat gibi malzemelerin tedarik aşamasında büyük bir titizlik gösteren firma, yüzde 100 doğal hammadde seçimi ile sağlıklı bir çiğköfte üretimi yapmaktadır. Kullandıkları birbirinde farklı baharatlar ile bu lezzeti daha bir özel hale getiren Anadolu Çiğköfte, sunumda kullanmış olduğu yeşillik ve soslarda da hijyen kurallarına dikkat etmektedir.

Anadolu Çiğköfte bayilik avantajları ile girişimcilere kolaylık sağlamaktadır. Kendi işinin patronu olmak isteyen yatırımcıları bu aileye bekleyen firma, tüm illerden gelen bayilik taleplerini değerlendirmektedir. Bayi sayısını arttırarak daha çok kişinin sofrasına geleneksel lezzetimizi taşımayı amaçlayan firma, işletmecilere kendi tecrübesini aktarmaktadır.

Anadolu Çiğköfte Bayilik Şartları:

Bayilik hizmeti ile yeni girişimcilerle tüm tecrübesini, markasını ve lezzetini paylaşan Anadolu Çiğköfte, bununla birlikte müşteri potansiyelini de yeni bayilere yönlendirmektedir. Yeni bayilik açılışlarında her iki tarafın da haklarını koruyan bir anlaşma sağlayan firma, aynı zamanda gerekli tüm eğitim ve teknik desteği sunmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra firmadan bayilik almak için başvuruda bulunmanız yeterlidir. Başvurunuz değerlendirildikten sonra geri dönüş olacaktır.

  • Bayi açılışı ortalama 15000 TL ila 16000 TL maliyet arası olmaktadır. En düşük şube açılış maliyeti 12000 TL’dir. Kurulum paketi içerisinde birçok ekipman mevcuttur.
  • Açılacak bayiinin yaya trafiği yoğun bölgede olması istenir.
  • Bayi dizaynı firma konseptine uygun olarak yapılır.
  • İşletme sahibinin girişken ve çalışkan olması aranan bir koşuldur.
  • Firma ile anlaşma sağlanıp bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra eğitim çalışmaları sunum, işletme ve pazarlama üzerine olmaktadır.
  • İşletme sahibi firma vizyon ve misyonu doğrultusunda hareket etmelidir.
  • Dükkan kurulumu sürecinde firma yetkilileri yardımcı olmaktadır.
  • İsteyen girişimcilere 20 iş günü içerisinde anahtar teslim bayi kurulumu yapılmaktadır.
  • Anadolu Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi web sitesi üzerinden edinebilirsiniz.
  • Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Güven Mahallesi İnönü Caddesi No: 60 İstanbul

Tel:  (0212) 507 82 84

E-posta: info@anadolucigkofte.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status