Adıyörem Çiğköfte Bayiliği Hakkında Bilgiler

Adıyörem Çiğköfte kurulduğu ilk günden itibaren etsiz çiğköfte severlerin yoğun ilgi gösterdiği markalardan biri haline gelmiştir. Türkiye genelinde bayilikleri ve şubeleri bulunan firma, aynı zamanda yurt dışında da bu geleneksel lezzetimizi açmış olduğu şubeler ile en iyi şekilde tanıtmaktadır. Özel baharat karışımları ve sosları ile çiğköfte lezzetini yeniden yorumlayan firma, her daim müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bayi ağı ile sürekli büyüyen bir aile haline gelmiştir.

Çiğköfte sektöründeki yenilikleri takip eden ve sürekli yapılan Ar-Ge çalışmaları ile kendini yenileyerek üstün hizmet verme anlayışını benimseyen Adıyörem, el değmeden üretim yapmaktadır. Fabrikasında gıda mühendisleri kontrolünde çiğköfte üretimi yapan firma, her daim kaliteli ham madde kullanmaya özen göstermektedir.

Ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlayan ve iş istihdamı sağlayan firma, tüm illerde bayilik açmayı amaçlıyor. Ayrıca yurtdışından gelen bayilik başvurularına da sıcak bakan firma, gerekli tüm üretim belgelerine sahiptir. Hijyenik koşullarda çiğköfte üretimi ve sevkiyatı gerçekleştiren Adıyörem, güler yüzlü personeli ile müşteri portföyünü her geçen gün arttırmakta olup, olumlu yorumlar almaktadır.

Adıyörem Çiğköfte bayilik avantajı ile kendi işini kurmak isteyen herkese uygun bayilik paketlerinden yararlanma fırsatı sunuyor. Uyum içerisinde çalışan ekibi ile bayi açmak isteyen yatırımcılara gereken desteği sağlayan firma, aynı zamanda verilen kaliteli eğitimler ile iş sahibini en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Vermiş olduğu destek ve servisler ile bayilerinin sürekli yanında olan ve kazançlarının artmasını amaçlayan firma, pazarlama desteklerinin yanı sıra bilgilendirme ve danışma hizmeti ile de bayi sahiplerini yönlendirmektedir. Hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayan firma, zengin insan ilişkileri ile de müşteri portföyünüzü arttırmayı ve bu işten kişisel tatmin sağlamaktadır.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Şartları:

Çiğköfte bayisi açarak kendi işinin başına geçmek ve yatırımlarının karşılığını kısa sürede almak isteyen tüm girişimciler, Adıyörem Çiğköfte bayiliği avantajlarından faydalanabilirler. Firmanın yatırımcılardan yerine getirmesini istediği şartlar ve verdiği destekler aşağıda yer almaktadır.

  • Bayilik açılacak dükkanın işlek, yay ve araç trafiği yoğun olan bölgelerde seçilmesi öncelikli şartlardan biridir.
  • İş yerinin en az 20 m2 olması aranan bir diğer koşuldur. Aynı zamanda dükkan içinde su tesisatı olması gerekmektedir.
  • Tüm Türkiye geneline bayilikler verilmektedir.
  • Anlaşma sağlandıktan sonra firma ile karşılıklı bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır.
  • Marka kullanım hakkı için herhangi bir bedel talep edilmemektedir.
  • Bayi açılışı öncesinde gerekli tüm eğitim desteği verilmektedir.
  • Yeni açılacak şubeye kullanılacak tabela, broşür ve kartvizitler sağlanmaktadır.
  • Adıyörem Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Adıyörem Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Karadeniz Mh. Lise Cad. No:14 19 Mayıs Lisesi Karşısı

Tel: 0362 437 82 28

Fax: 0362 455 02 03 

E-posta: info@adiyorem.com.tr

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status