Acıcık Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Acıcık Çiğ Köfte; perakende ve kurumsal olarak iki farklı kanal üzerinden etsiz çiğköfte satışı gerçekleştirmektedir. Firma Haccp ve Helal Gıda sertifikalarına sahip olup, tamamen doğal, katkısız ve bitkisel çiğ köfte üretimi ve pazarlaması yapmaktadır. Üretim aşamasından dağıtımına kadar profesyonel bir çizgide büyük bir titizlilikle yönetimi üstlenen firma, yine 3 farklı çiğköftesi ile müşterilerine farklı seçenekler sunmaya ve tüketici sağlığını korumaya devam ediyor.

Ayrıcalıklı bir çiğ köfte markası olarak seçkin malzemeler tedarik eden, franchise ve bayilik sistemleri ile daha çok çiğ köfte sever ile buluşmayı hedefleyen Acıcık markası, uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunuyor. Kurumsal olarak hizmet verdiği altyapısı ile otel, okul ve etkinlikler için toplu çiğ köfte siparişi de alan firma, kalite standartlarından ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Vejeteryan müşterilerini de düşünen Acıcık markası, genellikle çiğ köfteye lezzet vermesi için kullanılan tavuk suyu ve bulyon gibi katkı ürünlerini Vejeteryan Acıcık çiğ köftesinde kullanmamaktadır. Aynı zamanda, Organik Acıcık çiğ köftesinde de tamamen organik malzemelerden lezzetini koruyarak üretim yapmaktadır. Bunun için de Biobel organik sertifikası alan firma, organik üretimini tescillemiştir.

Bilindiği gibi, etli çiğ köfte satışı ülkemizde yasak olduğu için sadece kişiye özel olarak geleneksel etli çiğ köfte siparişi alınmakta, aynı zamanda Acıcık restoranlarında etli çiğ köfte satışına yer verilmektedir.

Acıcık Çiğ Köfte bayiliği almak isteyen yatırımcılar, yenilikçi bir anlayış benimseyen ve bayilerini her zaman destekleyen firmanın bayilik olanaklarından yararlanabilirler. Amacı tüm dünyaya bu geleneksel lezzetli tattırmak ve sevdirmek olan Acıcık markası, tüketici sağlığı çerçevesinde organik ve doğal malzemelerle üretim yaparak, hijyene de büyük önem vermektedir.

Ülkemizde online sipariş ile adrese teslim çiğ köfte siparişi de alan ve kişiye özel etki çiğ köfte üretimi talep gören marka, yine ülkemizde ilk defa Avrupa standartlarında organik sertifikalı üretim yapan ilk çiğ köfte markası olmuştur.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Tüm satış noktalarında ürün kalitesini ve değerlerini yansıtan bir firma olarak faaliyetlerine devam eden ve çiğ köfte sektöründe yenilikçi bir anlayış benimseyen Acıcık Çiğ Köfte franchising hizmeti ile tüm Türkiye genelinden gelen bayilik başvuru taleplerini değerlendirmektedir. Her yıl artan bayi sayısı ile bilinir bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen firma, aynı zamanda mekan dekorasyonu ve ürün lezzeti ile de kalitesini ispatlamaktadır.

Müşteri beklentilerini fazlası ile karşılamaya devam eden firmanın bayilik şartları aşağıda yer almaktadır. 

  • Bayilik açılışı için işletme sahiplerinden franchising bedeli talep edilmemektedir.
  • Bayilik için seçilen dükkan firma tarafından incelenmekte ve değerlendirilmektedir. Eğer franchise koordinatörü tarafından uygun görülürse, onay verilmektedir.
  • Uygunluk raporu alındıktan sonra firma ile karşılıklı franchise sözleşmesi imzalanmaktadır.
  • Şube dekorasyonu marka bayilik konseptine uygun şekilde yapılmalıdır. Bunun için firma yetkilileri kurulum aşamasında yardımcı olmaktadır.
  • Bayi dekorasyon giderleri işletme sahibi tarafından karşılanmaktadır.
  • Anahtar teslim bayilik olanağı da mevcuttur.

Acıcık Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Acıcık Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Namık Kemal Mah. Hatboyu Cad. Çiğdemlik Sk. No:36 Ümraniye/İSTANBUL

Tel: (0216) 372 00 00

Tel 2: (0532) 345 14 94

E-posta: info@acicik.com.tr

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status