2021’in Trend Yazlık Ayakkabı Modelleri

Her yıl bayan ayakkabı trendlerinde önemli ölçüde değişiklikler yaşanmaktadır. Yeni trendler ile birlikte sosyal medyada ayakkabı modasını takip eden pek çok kadının paylaştıkları resimlerin büyük ilgi çektiğini görmekteyiz.

Bayanların birçoğu ayakkabılara düşkünlüğü ile bilinir. Bayanların ayakkabı alışverişlerinde keyif aldıkları da bilinen bir gerçektir. Sizler de havaların ısınması ile beraber yazlık ve baharlık ayakkabı alışverişine çıkmayı planlıyorsanız, yılın trendleri arasından seçim yaparak, modayı takip edebilirsiniz.

2021’in trendi bayan yazlık ayakkabı modelleri, yine bayanların çok beğeneceği şık ve özgün tasarımlar ile buluşuyor. Bu yılın öne çıkan stilletto ayakkabı trendi, bahar ve yaz aylarında da iddiasını sürdürecek. Yine, sivri burun ve ince topuklu ayakkabılar, abiye konseptinin öne çıkan modelleri olacak.

2021 ayakkabı trendlerinde 70’li yılların rüzgarı esiyor. Bu yılın teması olan retro stil, ayakkabılarda da kendini gösteriyor ve geçmişte trend olup klasikleşen ayakkabı modelleri daha farklı detaylar ile hanımların beğenisine sunuluyor. Vintage modasının hakim olduğu 2021 yılında, kısa topuklu ayakkabılar da yaz ayarlında bayanların favorisi olacak.

Ayrıca Bakınız: Topuklu Ayakkabı Modelleri 2021

2021 yazının gündelik ayakkabı trendlerinde; dolgu topuklu spor ayakkabılar, topuklu babetler, bilekten bağlamalı yazlık ayakkabılar, blok renkler, maskülen formda olan beyaz ve siyah ayakkabılar, bağcıklı stilettolar öne çıkıyor.

Ayrıca Bakınız: Yaz Sokak Modası 2021

Yazın bir diğer trendi ise, neon renk ve topuklu sor ayakkabılar olacak. Blok topuklar ve püsküllü sandaletler ise; yazın sıcak renkleri ile buluşacak olan sezonun diğer trend ayakkabı modelleridir.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status